Субота, 2017-09-02    14:48:34 UTC+2    Анонси

У неділю 3 вересня 2017 року Божественною Літургією об 11:00 год. в архикатедральному соборі Святого Юра у Львові урочисто розпочнеться Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, в якому візьмуть участь єпископи всіх її єпархій та екзархатів з цілого світу. Головною темою, яку, серед інших, учасники Синоду, у дбанні про добро всієї Церкви та сумлінне виконання свого пастирського служіння, обговорюватимуть під час десяти днів синодальних засідань, буде тема молитви в житті Церкви.

«Головне прохання, яке ми прагнемо висловити на цьому Синоді, – це слова апостолів до Ісуса Христа: «Господи, Учителю, навчи нас молитися! » − сказав Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав наприкінці Архиєрейської Божественної Літургії в Патріаршому соборі Воскресіння Христового у неділю 27 серпня. «Ми також прагнемо запитати себе і вас про те, як ми молимося, чи вміємо молитися, чи молитва є диханням нашої душі? Прошу всіх вас за цей Синод молитися! Ми так потребуємо, щоб Синод не був справою грона єпископів. Бо він загальноцерковна подія, велика подія всієї Церкви», − закликав Глава Церкви вірян.

Як повідомив Предстоятель УГКЦ, під час Божественної Літургії об 11:00 год. в архикатедральному соборі Святого Юра у Львові в неділю 3 вересня, якою розпочнеться цей Синод єпископів, буде висвячений новий єпископ, Андрій Рабій, що народився у Львові, але призначений єпископом-помічником Філадельфійської архиєпархії УГКЦ у США. «Тому нового єпископа нашої Церкви, єпископа-номіната Андрія, просимо вас особливо згадати у своїх молитвах», − закликав наприкінці Блаженніший Святослав.

За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *