Понеділок, 2017-06-19    11:34:26 UTC+2    Новини

У суботу 3 червня 14 дітей парафії при василіянському монастирі у Варшаві приступили до першої Сповіді, після якої діти урочисто прийняли Святе Причастя. Святкову Божественну Літургію відслужив о. Григорій Яремчук, ЧСВВ.

Чотирнадцятеро дітей також святкували річницю першої Сповіді й урочистого Святого Причастя. В кінці Літургії діти, які приступали вперше до Сповіді, отримали на пам’ятку ікону на склі, яку написали їхні батьки, а діти, які відзначали річницю цієї події, – Святе Письмо.

У неділю 4 червня, у торжественний празник Зіслання Святого Духа, діти, які напередодні прийняли урочисте Святе Причастя, прийшли на вечірню Літургію, під час якої була виголошена проповідь у формі діалогу на тему П’ятдесятниці. Цього дня діти на пам’ятку отримали дитяче видання Святого Письма. У наступні дні: понеділок, вівторок, – діти теж приходили на Службу Божу і отримали наступні пам’ятки – молитовник та вервицю.

У суботу 10 червня 2017 р.Б. у Міжшкільному пункті навчання української мови, де також відбувається навчання українських дітей релігії, відбулося урочисте закінчення шкільного року 2016/2017.

Учні отримали Свідоцтва навчання релігії, які були надруковані з нагоди Ювілейного року 400-ліття Чину Святого Василія Великого (1617—2017), на якому помістили портрет Йосифа Велямина Рутського – Київського Митрополита, який у 1617 зреорганізував східне чернецтво в Київській митрополії.

Наступного дня, в неділю 11 червня, о год. 11:00, у василіянській церкві на вул. Мьодовій, відслужили подячну Святу Літургію за цілий шкільний навчальний рік, який щасливо завершили.

Після Св. Літургії сотрудник, отець Григорій Яремчук, оголосив переможців Архиєпархіального художнього конкурсу, присвяченого Ювілею 400-ліття Василіянського Чину, серед яких є парафіяни Варшавської василіянської парафії:

— Група дошкільнята та ’’0’’клас: Олена Житка – І місце.
— Група І-ІІІ класи: Оксана Житка – І місце та Михайло Росєк – ІІІ місце.
— Група праць, виконаних іншою технікою: Володимир Вєвюрка – І місце та Мар’яна Чепура – ІІІ місце.

Усі переможці художнього конкурсу були запрошені на 15 червня до Циганка, на Сарепту, де було вручено їм нагороди за їхню працю.

Повідомлення та світлина із сайту www.bazylianie.pl

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *