П’ятниця, 2017-06-16    10:15:05 UTC+2    Новини

У понеділок 5 червня 2017 року у василіянському монастирі Пресвятої Тройці в місті Апостолес, провінція Місіонес, Аргентина, відбулися збори священиків із владикою Даниїлом Козлінським, єпархом єпархії Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ в Аргентині.

У зустрічі взяли участь, серед інших, священики василіяни, на чолі з Протоігуменом, о. Ігнатієм Слободяном, які обслуговують парафії в містах Апостолес і Оберá та інших місцевостях провінції Місіонес.

Під час зустрічі були підбиті підсумки канонічної візитації єпархії Покрови Пресвятої Богородиці, яку провів Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук у березні 2017 року, а також обговорені організаційні питання щодо катехизації, реколекцій, прощ тощо.

На завершення зборів священики на чолі з архиєреєм помолилися в місцевому храмі Панахиду за упокій душ усопших архиєреїв: Блаженнішого Любомира Гузара, Глави УГКЦ у 2001—2011 роках, похорон якого в цень день відбувався у Києві, Україна, та владики Михаїла Микицея, єпископа емерита, у 1998—2010 роках – єпарха єпархії Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ в Аргентині, який упокоївся в Господі 20 травня 2017 року і якого похорон відбувся 22 травня в Буенос-Айресі.

Слід додати, що Панахиди за світлої пам’яті Блаженнішого Любомира та владику Михаїла були відслужені також на кожній українській парафії єпархії Покрови Пресвятої Богородиці в Аргентині.

На основі повідомленням прес-служби єпархії Покрови Пресвятої Богородиці
Світлина із сайту news.ugcc.ua

Розповідь про візитацію Блаженнішого Святослава парафій єпархії в Аргентині можна переглянути на нашому сайті тут, тут і тут.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *