dsc_9568У четвер 5 січня о 7 год. спільнота монастиря Головної Управи в Римі відправила Царські Часи, які відслужив о. Терентій Тертула. Об 11 год. о. Терентій очолив Вечірню з Літургією Святого Василія, в якій взяли участь, крім спільноти монастиря, сестри Чину Святого Василія Великого з монастиря їх Головної Управи.

Велике Повечір’я з Литією о 18 год. відслужив о. Протоархимандрит Ґенезій Віомар. Крім спільноти отців василіян у молитві взяли участь сестри Чину Святого Василія Великого і деякі миряни. Після молитви монастирська спільнота мала щедру вечерю.

У п’ятницю 6 січня о 7 год. святкову Утреню відслужив о. Терентій Тертула, а Святу Літургію очолив о. Володимир Маланюк, у співслужінні з іншими отцями. В ній взяли участь брати василіяни та деякі миряни.

Урочисту Святу Літургію о 10 год. з чисельною участю вірних очолив о. Діонисій Заведюк, з ним співслужив о. Франциск Шиделко. Співав хор мирян, який діє при монастирській церкві Христа Царя. Привітавши учасників богослуження зі святом, о. Діонисій у проповіді звернувся до змісту події хрещення Ісуса в Йордані, яка була першим в історії виразним об’явленням Пресвятої Тройці, та заохотив до вірності обітницям Хрещення, яким людина стає учасником Божого життя і Небесного Царства.

Після закінчення Святої Літургії на монастирському подвір’ї відбулося Йорданське водосвяття, яке здійснили згадані вже о. Діонисій і о. Франциск та о. Володимир Маланюк. Співали чин водосвяття отці-студенти римської обителі.

Після закінчення водосвяття вірні могли взяти з собою йорданської води до своїх домівок.

Опівдні монастирська спільнота із співом богослужбових пісень обійшла поверхи монастиря, а о. Терентій Тертула, наймолодший із присутніх священиків, окропив, за звичаєм, келії та приміщення йорданською водою. Після благословення монастиря о 13 год. відбувся святочний обід.

Світлини з події можна переглянути тут.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *