Сьогодні, 3 грудня 2016 року у м. Бучач, на 102-му році життя, 85-му чернечого покликання та 75-му році священичого служіння упокоївся в Господі Преподобний отець Доротей Шимчій, ЧСВВ.

Розпорядок заупокійних богослужінь:

Неділя, 4 грудня: 19:00 — Монаший парастас

Понеділок, 5 грудня: 13:00 — Свята Літургія і Чин похорону

Адреса:
Монастир Чесного Хреста Господнього
вул. Міцкевича, 19,
м. Бучач
Тернопільська обл. 

Біографічні дані:

Народився 16 вересня 1915 року в с. Старі Петликівці, біля Бучача на Тернопільщині. У 1932 році вступив на новіціат Отців Василіян у Крехівський монастир. Вічні обіти склав у 1937 році. Ієрейські свячення отримав 14 травня 1942 року в Празі від владики Вартоломея Дудаша. Відтак 6 років служив у Кристинопільському монастирі Святого Юрія. Опісля почалася місіонерська праця в Бразилії – 14 років, Аргентині – 22 роки, Парагваї – 2 роки, Італії – 7 років, Україна – 21 рік: у цих країнах трудився о. Доротей як священник-місіонер, як магістр новіціату, як директор школи, як протоігумен, як духівник і викладач семінарії, як християнський письменник. З під пера о. Доротея вийшли у світ майже 20 книг. Серед останніх видань – тритомний підручник духовної молитви – «Розмови з Богом» та «Світло Євангелія у проповіді священників». А ще близько 2000 проповідей, понад 50 місій та реколекцій та понад 2000 конференцій.

Вічна йому пам'ять!

Прес-служба osbm.in.ua

 

One Response to Упокоївся в Господі Преподобний о. Доротей Шимчій, ЧСВВ

  1. Микола Шафовал says:

    Це була свята людина. Він і бл. п. о. Панкратій Нюнька ЧСВВ все бували на Свята в моїх батьків у Буенос-Айрес. Нехай з Богом спочиває!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *